Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Ekonomi İş-Yaşam Hill and Knowlton Altın Pusula'da ödül aldı - İş-Yaşam Haberleri

    Türkiye’nin önde gelen uluslararası halkla ilişkiler şirketlerinden Hill and Knowlton Strategies; G20 Türkiye Dönem Başkanlığı süresince yürüttüğü başarılı iletişim çalışmaları ile hem Altın Pusula Büyük Ödülü’nü kucakladı hem de “Türkiye Markası” kategorisinde Altın Pusula Ödülü’nün sahibi oldu. Hill and Knowlton, Zorlu Center’ın “İstanbul Light Festival“ projesinde gerçekleştirdiği PR çalışmaları ile de “Pazarlama İletişimi ve Bütünleşik Pazarlama” kategorisinde ödüle layık oldu.

    Hill and Knowlton Strategies Genel Müdürü Pelin Kocaalp, “Biz kalbi Türkiye için çarpan bir ekibiz. Bu nedenle ülkemiz için de çok önemli olan G-20 Zirvesi’nde gönlümüzü de bu işin içine katarak çalıştık ve başarıyı yakaladık. Tüm ekip arkadaşlarımla birlikte çok gururluyuz” dedi.

    Hill and Knowlton Strategies, Türkiye iletişim sektörünün analiz ve ölçümlemede en önemli kurumlarından olan TÜHİD (Türkiye Halkla İlişkiler Derneği) tarafından halkla ilişkiler çalışmalarının ödüllendirildiği, iletişim sektörünün en prestijli ödüllerinden biri olarak kabul edilen Altın Pusula’da üç ödül kazandı.

    Hill and Knowlton Strategies Genel Müdürü Pelin Kocaalp
    Hill and Knowlton Strategies Genel Müdürü Pelin Kocaalp

    ÜÇ ÖDÜL BİRDEN KAZANILDI

    Türkiye’den yüzlerce projenin yarıştığı Altın Pusula ödülleri, dün akşam Raffles Otel’de düzenlenen bir törenle sahiplerini buldu. G20 Türkiye Dönem Başkanlığı süresince bir yıl boyunca yürüttüğü iletişim çalışmalarıyla başvuran tüm adaylar arasında “Büyük Ödül”ü kazanan Hill and Knowlton Strategies, aynı zamanda yine G20 çalışmalarıyla “Türkiye Markası” kategorisinde de ödüle layık görüldü. Hill and Knowlton, aynı zamanda “İstanbul Light Festival Zorlu Center“ projesindeki iletişim çalışmalarıyla da “Pazarlama İletişimi ve Bütünleşik Pazarlama” kategorisinde ödülü kucakladı.

    “TÜRKİYE SEVDALISIYIZ”

    Ödül töreninde konuşan Hill and Knowlton Strategies Genel Müdürü Pelin Kocaalp, ekip olarak kalplerinin Türkiye için attığını vurguladı. Kocaalp, “G20 Türkiye Başkanlığı iletişim çalışmaları; Türkiye’nin dünya çapında tanıtılmasına büyük bir katkı sağlamıştır. Biz kalbi Türkiye çarpan bir ekibiz. Bu nedenle ülkemiz için de çok önemli olan G-20 Zirvesi’nde gönlümüzü de bu işin içine katarak çalıştık ve başarıyı yakaladık. Çalışmalarımızın değerli bir göstergesi olan bu ödül için TÜHİD’in değerli jüri üyelerine ve bu gece bu sahnede olmamızda emeği geçen tüm ekip arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi.

    Şurada Paylaş!

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ