Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Magazin Ersin Düzen ile Seyhan Şaşko müjdeyi verdi: Bebek geliyor! - Magazin haberleri
    1

    Ersin Düzen - Seyhan Şaşko çiftinden güzel haber geldi. İkili, bebek beklediklerini açıkladı. Müjdeyi Instagram hesaplarından paylaşan çiftten Şaşko'nun karnının iyice belirginleştiği görüldü.

    2

    "AİLEMİZ BÜYÜYOR"

    Erkek çocukları olacağını belirten Ersin Düzen, "Bir süredir, aşkım, karım, her şeyim Seyhan Şaşko ile hayatımızın en büyük heyecanını, mutluluğunu yaşıyoruz. Ailemiz büyüyor... İnşallah, oğlumuzu sağlıklı bir şekilde kucağımıza aldığımız günleri görür, sevincini sizlerle paylaşırız. Güzel dilekleriniz için şimdiden teşekkür ederiz." ifadelerini kullandı.

    3

    "ARTIK 3+1'İZ"

    Seyhan Şaşko da karnı burnunda pozunu, "Artık duyurmanın vakti geldi... Görebildiğiniz üzere 3+1 olduk biz. Canım sevgilimle artık tek motivasyonumuz miniğimizi kucağımıza almak. Çok başka, çok güzel bir duyguymuş, neden mucize dendiğini şimdi daha iyi anlıyorum... O mucize içimde... İsteyen herkes bir gün bu duyguyu tadar umarım. Şimdiden mutluluğumuzu paylaşan herkese teşekkürler." notuyla paylaştı.

    Ünlü çifte tebrik mesajları yağdı.

    4

    "20 AY ÖNCE HAYATIMI DEĞİŞTİRDİ"

    Öte yandan Ersin Düzen ile Seyhan Şaşko, nikah töreninin ardından duygularını sosyal medya hesaplarından dile getirmişti.

    Düzen yaptığı açıklamada, "20 ay önce hayatımı değiştiren, kalbimin sahibi, nefesim, gücüm ve eşim Seyhan Şaşko ile birlikteliğimizi aynı çatı altında, bir aile olarak devam ettirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Pandemi nedeniyle, aile ve en yakınlarımız bu mutlu günde aramızda olabildi. Sevdiklerimiz, büyüklerimiz, dostlarımızın aramızda olacağı, beraberce hasret giderebileceğimiz bir dönemde düğün yapmayı arzu ediyoruz. Nikahımızı kıyan Beykoz Belediyesi Başkanı Sn. Murat Aydın'a nikah şahidim 25 yıllık dostum Güntekin Onay'a ve arayan, mesaj atan, kalbi bizimle olan herkese teşekkür ediyoruz." ifadelerini kullanmıştı.

    5

    "İLK AİLE FOTOĞRAFI"

    Seyhan Şaşko ise yayınladığı kareye şu notu düşmüştü:

    İlk aile fotoğrafı. Düğünleri oldum olası sevmemişimdir, küçüklüğümden beri “Ben düğün yapmayacağım, imzayı atarım, nikahı yaparım kâfi. Düğün çok gereksiz, çok angarya bir iş” derdim:) Pandemi sağ olsun gönlüme göre oldu :) 30 kişilik, aile ve çok yakın birkaç arkadaşın bulunduğu, pandemi şartlarını gözeterek bahçemizde yaptığımız küçük bir organizasyonla hayatlarımızı birleştirdik. Tabii ki pandemi şartları düşünüldüğünde çok sevdiğimiz ve kıymet verdiğimiz birçok kişi yanımızda bulunamadı ama kutlama organizasyonunu, salgının da kontrol altına alındığı önümüzdeki günlerde, sevdiklerimizin de katılımıyla gerçekleştirmeyi düşünüyoruz. Teşekkürlerime, nikahımızı kıyarak bu anı ölümsüzleştiren Beykoz Belediye Başkanı Sayın Murat Aydın’a şükranlarımı sunarak başlamak istiyorum. Çok ani gibi göründüğünün ve etrafımdaki herkese küçük çaplı bir şok yaşattığımın farkındayım. Ama mevzubahis evlilik olunca benden de başka bir şey beklenemezdi:) En büyük teşekkür tabii ki canım sevgilim Ersin Düzen'e. Her şeyle ilgilendiğin, hep yanımda olup elimi tuttuğun, her şeyi benden önce düşünüp, güzelleştirdiğin için çok teşekkür ederim aşkım. Arayan, soran, tebriklerini ileten, güzel dileklerini esirgemeyen ve yanımızda olan herkese minnettarız. Sevgilerimizle...

    6

    Çiftin nikah törenine; Ali Gültiken, Tümer Metin ve Ayhan Akman gibi spor dünyasından ünlü isimler de katılmıştı.

    7
    8
    9

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ