Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Dünyadan Jennifer Lopez'den çıplak poz! Lopez beş milyondan fazla beğenildi - Magazin haberleri
    1

    Kısa bir süre önce moda sektörüne de adım atan Amerikalı oyuncu ve şarkıcı Jennifer Lopez, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla adından söz ettirdi.

    2

    Alex Rodriguez ile nişanlı olan 51 yaşındaki Lopez, Türk fotoğrafçı Mert Alaş ve Marcus Piggot'ya tamamen çıplak poz verdi.

    3

    Jennifer Lopez, 'In The Morning' adlı video klibi için çekilen karelerini takipçileriyle paylaştı.

    Lopez'in gönderileri takipçileri tarafından yorum yağmuruna tutuldu.

    Dünyaca ünlü şarkıcının paylaşımı beş milyondan fazla beğenildi.

    4

    Jennifer Lopez, geçtiğimiz günlerde sinema sektöründe yaşanan eşitsizlik tartışmalarına katılarak yıllar önce yaşadığı sorunları dile getirmişti.

    5

    Lopez, 1993'te oyuncu olmaya karar verip Hollywood'a gittiğinde Latin asıllı olmanın sıkıntısını yaşadığını açıklamıştı.

    6

    "SEKTÖRDEKİ KLİŞEYİ KIRDIM"

    51 yaşındaki şarkıcı, "Latin asıllı kadın oyunculara aşçı, dadı gibi onuncu sınıf roller veriliyordu. Ama ben başrolde oynamak istiyordum ve direnerek film sektöründeki Latin kadın klişesini kırdım" demişti.

    7

    Latin, siyahi ya da Asyalı olmanın önemli olmadığını söyleyen Jennifer Lopez, "Ben insanı temsil etmek isterim ama tüm bu çabama rağmen Hollywood filmlerinde Latin oyuncuların temsili hala yüzde altı düzeyinde" ifadelerini kullanmıştı.

    8

    1986'da oynadığı My Little Girl filminde aldığı küçük bir rolden sonra şöhrete kavuşmaya başlayan Lopez, daha önce de samimi açıklamalarda bulunmuştu.

    9

    "KENDİNİZE GÜVENİN"

    Billboard Dergisi'ne konuşan Jennifer Lopez, şunları söylemişti:

    Sürekli performans halinde olan sanatçıların korkularından biri, 'Eğer durursam, tüm bunlar gider' düşüncesidir. Aslında öyle olmaz. Kendinize biraz daha güvenmeniz gerekir.