Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
İHA

Başrollerini Tuba Büyüküstün ve Kıvanç Tatlıtuğ'un paylaştığı Cesur ve Güzel dizisi, bilindiği üzere Cesur ve Sühan'ın aşk hikayesini konu ediniyor. Ancak dizi, yakın bir tarihte sonlanacak. Peki Cesur ve Güzel ne zaman final yapıyor? İşte Cesur ve Güzel finali hakkında detaylar...

CESUR VE GÜZEL FİNAL YAPIYOR

Cesur ve Sühan’ın destansı aşk hikayesinin, mutlu sonla bitip bitmeyeceği 22 Haziran’da son kez yayınlanacak bölümde cevap bulacak. Tatlıtuğ ve Büyüküstün, ilk günden itibaren etkileyici sahneleriyle dikkat çeken projede yaşadıkları unutulmaz anları anlatırken, ekibe teşekkür etti.

Kıvanç Tatlıtuğ, birinci bölümde Cesur ve Sühan’ın kaza sonrası tanıştıkları sahnenin favorisi olduğunu söyledi. Oyuncu, “Cesur rolü benim ve kariyerim için yeni bir deneyim oldu. Cesur’un maceraperest ve tutkulu karakterinde kendimden bir şeyler buldum” dedi. Büyüküstün ise, “Güzel bir sinerjiyle çalıştık. En çok Sühan’a teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

CESUR VE GÜZEL SON BÖLÜMDE RIZA, CESUR'A BÜYÜK BİR TUZAK KURUYOR

Cesur, Rıza’yı köşeye sıkıştırdığı anda bir karar vermek zorunda kalır, Sühan onun doğru kararı vermesi için dua ederken babasının bıçaklandığı haberiyle tüm Korludağ sarsılır.

Korhan, tüm yaşananlardan Cahide’yi sorumlu tutsa da ailesinin iyiliği için sessiz kalmak zorunda kalır. Tahsin Korludağ, bu sefer hepsinin elini kolunu bağlayacak bir sürpriz yapmıştır.

Her şeyini kaybeden Bülent, intikam almayı kafasına koymuş şekilde Korludağ Çiftliği’nin kapısını çalar. Mihriban’ın tüm çabalarına rağmen, Bülent’in hırsı onu hata yapmaya mahkum etmiştir.

Cesur’un önüne çıkardığı bütün virajları ustalıkla dönen Rıza, ondan sonsuza dek kurtulmaya karar verir. Cesur ve Sühan birbirlerinden habersiz Rıza’nın kurduğu tuzaklara ayrı ayrı ilerlerken, ikisinin de aklında birbirlerinde duydukları aşktan başka bir şey yoktur.

CESUR VE GÜZEL OYUNCU KADROSU

Oyuncu adı Karakter
Kıvanç Tatlıtuğ Cesur
Tuba Büyüküstün Sühan
Tamer Levent Tahsin Korludağ
Erkan Avcı Korhan Korludağ
Serkan Altunorak Bülent
Sezin Akbaşoğulları Cahide Korludağ
Devrim Yakut Mihriban
Nihan Büyükağaç Adalet
Fırat Altunmeşe Kemal
Yiğit Özşener Rıza
Irmak Örnek Şirin
Okday Korunan Salih
Gözde Türkpençe Banu
Işıl Dayıoğlu Reyhan              
Zeynep Kızıltan Hülya
Cansu Türedi Necla
Tilbe Saran Fügen