Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Bilgi Yaşam Son dakika: Süper Loto sonuçları açıklandı 4 Temmuz 2024! Süper Loto çekiliş sonucu sorgulama ekranı

    Sisal Şans tarafından noter huzurunda canlı yayında düzenlenen Süper Loto sonuçları saat 21.30'da açıklandı. Şans oyunu tutkunları 4 Temmuz Cuma günü gerçekleştirilen haftanın ikinci Süper Loto çekilişinde kazandıran numaraları mercek altına aldı. İşte 4 Temmuz 2024 Süper Loto çekiliş sonuçları sorgulama ekranı...

    4 TEMMUZ 2024 SÜPER LOTO SONUÇLARI:

    1 - 16 - 27 - 29 - 36 - 45

    SÜPER LOTO SONUÇLARI SORGULAMA
    REKLAM

    SÜPER LOTO OYUNU NASIL OYNANIR?

    Süper Loto, 1 ve 60 arasından 6 adet sayı seçmene dayalı bir oyundur. Seçtiğin her 6 sayı, bir kolon oluşturur. Tek kolon ücreti 3 TL’dir.

    İşaretleme yapmayı tercih etmiyorsan kolonun altında yer alan SEN SEÇ kutucuğunu işaretle, terminal senin için rastgele 6 numara seçsin!

    Bir kolonda 6 rakamdan fazlasını işaretleyerek sistem oyunu oluşturabilirsin. Sistem oyunu, çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Oyuncular altıdan fazla rakam seçerek oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde otomatik olarak üretirler.

    Arkadaşlarınla Ortak Bilet satın alabilirsin. Bir veya daha fazla biletin birden fazla üye tarafından aynı veya farklı pay nispetleriyle satın alınmasına Ortak Bilet denir. Ortak biletler de satın alma işlemi gerçekleştiği anda üye hesaplarına yansıtılır.

    ÖNERİLEN VİDEO
    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ