Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Yaşam Burçların cinsel uyumu
    1

    Koç Burcunun Erkeği: son derece ateşli. Bedenin ihtiyaçları son derece önemli. Hiçbir kadının peşinden koşmaz.

    2

    Avlamayı sever. Sekse oldukça düşkün. Erotik iç çamaşırları oldukça ilgisini çeker. Boyun bölgelerinin öpülmesinden çok hoşlanırlar. Sadomazoşist eğilimleri vardır.

    3

    Koç Burcunun Kadını: Hakim partner. Sekste yönetimi elinde tutmak ister. Hiçbir erkeğe boyun eğmekten hoşlanmaz.

    4

    Adam gibi adam ister karşısında. Yılışıklıktan hoşlanmaz. Eğer bir erkeği beğenmişse seks yaşamaktan çekinmez.

    5

    Burcun kadını ve erkeği için seks her yerde yapılabilir, yeter ki bedenler birbirini istesin. Bazen halının üstünde, bazen sinemada, kimi zaman dağın tepesinde. Önemli olan adrenalin.

    6

    Boğa Burcunun Erkeği: Yataktan müthiş tutkulu. Bedensel zevk, yemek içmek kadar önemli. Şehvetli ve oldukça güçlü.

    7

    Kadınına sahip çıkan. Fiziksel cazibeye önem verir. Ön oyun en vazgeçilmez tutkusu. Masaj, güzel bir yemek, ipek çarşaflar, mum ışığında banyoda seks vazgeçilmezleri arasında yer alıyor.

    8

    Boğa Burcunun Kadını: Erkeğe güven duymuşsa seks yaşamaktan çekinmez. Öpüşmek, koklanmak, masaj onu canlandırır ve sekse hazırlar.

    9

    İkizler Burcunun Erkeği: Üzerine ilgi toplamasına bilen kadınlardan hoşlanır. Fantezilerine oldukça düşkün.

    10

    Ancak kadının yaratıcı olması lazım. Ofiste, arabada, seyahat esnasında verilen bir molada, masanın üstünde, dans ederken elle yapılan temaslar hoşuna gidiyor.

    11

    İkizler Burcunun Kadını: Öpüşmek, konuşmak, fantezileri arasında yer alıyor. Ön oyunları seviyor.

    12

    Yengeç Burcunun Erkeği: Kadınlar tarafından çekici bulunuyor. Gizemli bir adam. Onu çözmek zor.

    13

    Duygusal mesajlar, konuşmalar onu çok etkiliyor. Reddedilmek onu çok üzüyor. Göğüs uçları hassas noktaları.

    14

    Yengeç Burcunun Kadını: Erojen bölgelerine elle temas edilmesi onu zevkten uçuruyor. Güzel bir yemek, romantik bir gece, ihtiraslı bir şekilde öpülüp kulağına sevgi sözcükleri söylenmesi onu çıldırtabilir.

    15

    Aslan Burcunun Erkeği: Erotizm duygusu son derece yüksek olan bu erkek için seks, kendini ifade etme biçimi olarak gayet önemli.

    16

    Sekste kimi zaman hoyrat davranıyor. Kadının yatakta şehvetli olmasını istiyor. Yeri geldiğinde yönetimi ona bırakmaktan zevk alıyor. Kamasutra tekniklerini kullanmak en büyük zevki.

    17

    Aslan Burcunun Kadını: Her erkeğin hayalini süsleyen bir kadın. Erotik, işveli, gösterip kolay vermeyen cinsten. Akıllı.

    18

    Çılgın partilerden hoşlanıyor. Kaliteli bir şarap, şık bir ortam, erkeğin kolayca teslim olmaması onu zevklendiriyor.

    19

    Aşk oyunlarının kraliçesi bu kadın erkeği kendisine kurban etmeyi, onu delirtmeyi seviyor. Sekste sınır tanımıyor. Her türlü oyuna açık.

    20

    Başak Burcunun Erkeği: Kovalamaktan kesinlikle hoşlanmıyor. Ancak kovalanmak hoşuna gidiyor.

    21

    Eğer bir kadını beğenmişse, bir de sevmişse sekste oldukça güçlü. Tahrik edilmeyi seviyor. Parfümden nefret ediyor. Kadının temiz olması yeterli.

    22

    Mümkünse bir kadının ilk erkeği olmaya can atar. Bazen uzaklaşmayı seviyor, o anlarda üstüne gitmemek lazım. Elleri, karın bölgesi, teninin okşanmasından zevk alıyor.

    23

    Başak Burcunun Kadını: Ciddi niyetle yaklaşmayan hiçbir erkekle seks yaşaması pek mümkün değil. Burcun erkeği gibi, kadını da masajdan oldukça etkileniyor, rahatlamasını sağlıyor.

    24

    Terazi Burcunun Erkeği: Bu burç erkeği için ortam çok önemli. Sözgelimi iyi hazırlanmış bir sofra, mum ışığı, şık giyim, kadının anlayışlı ve uyumlu olması erkeği oldukça etkiliyor.

    25

    Burcun erkeği hakim partner rolünde kadınları beğeniyor. Yani yatakta kadın idareyi eline almayı bilmeli. Jartiyer, ipek gecelikler, erotik iç çamaşırları baştan çıkmasını sağlıyor.

    26

    Terazi Burcunun Kadını: İltifattan hoşlanıyor. İnce zevkleri var. Öyle olur olmaz her yerde seks yapmakta yana değil. Kabalıktan hiç hoşlanmıyor.

    27

    Beline sarılması, erkeğin sırt ve boyun bölgesini uyarması, uzun uzun öpüşmesi, ön oyunları romantik sözlerle tamamlaması kadını kendinden geçiriyor. Bir de pahalı hediyelere oldukça düşkün.

    28

    Akrep Burcunun Erkeği: Seks olmazsa olmaz bir parçası. Kadından hoşlansın veya hoşlanmasın önemli olan iç güdüsel olarak doyurulmak.

    29

    Akrep Burcunun Kadını: Kendine güvenen erkeği seksi buluyor. Genelde g-strings kullanıyor. Sekste sertlikten hoşlanıyor.

    30

    Deri kıyafetler favorisi. Erotik bölgelerinin uyarılmasını bekliyor. Gizli ve yasak ilişkilerden hoşlanıyor.

    31

    Parfüm, tütsü, karanlık, egzotik ortamlar onu büyülüyor. Erkeğin kendisine aşırı duygusal davranmasını sevmiyor.

    32

    Yay Burcunun Erkeği: Kışkırtılmayı seviyor. Kadın onu istediğini belirtmeli ama tümüyle teslim olmamalı. Tatil aşkları tam bu erkeğe uygun. Sekste sabırsız. Öyle kovalamaca türü ilişkiden hoşlanmıyor.

    33

    Akıllı kadınları seviyor. Heyecan duymak istiyor. Masaj, banyoda seks favorileri arasında yer alıyor. Uzun uzun öpüşmek hoşuna gitmiyor.

    34

    Kadının üstte olduğu pozisyon onun favorisi. Açık alanlarda seksi seviyor. Sahilde, ormanda, egzotik yerlerde.

    35

    Yay Burcunun Kadını: Cinselliğine düşkün, erotik zevkleri yoğun olan zarif Yay kadınları gezip dolaşabilecekleri, rahat hareket edebilecekleri erkekleri tercih ediyorlar. Macerayı seviyorlar.

    36

    Ancak uzun uzun sevişmekten pek hoşlanmıyorlar. Pasif, evde oturmaktan hoşlanan bir erkekle olmaları mümkün değil. Bir erkeğin Yay kadınının sürekli ilgisini çekebilmesi pek kolay değil.

    37

    Bu kadın zorlanmaya gelemiyor. Sekste yaratıcılığı önemsiyor. Sözgelimi bir çadırın içinde veya ıssız bir kumsalda, dağın zirvesinde, yolculukta verilen bir molada seksi kışkırtıcı buluyor.

    38

    Oğlak Burcunun Erkeği: Gayet güçlü bir seks dürtüsüne sahip. Erkeği de kadını da genel olarak tek eşliliği tercih ediyor.

    39

    Onun için seks uzun saatler sürmeli ve ön oyunlarla süslenmeli. Güvenmedi kadınla yatmıyor. Oldukça sadık. Ayrıca kaliteli ortamlarda seks yapmayı seviyor. Sözgelimi pahalı bir otel odası, şehir dışında göl manzaralı bir ev gibi.

    40

    Diğer bir deyişle, ilişkinin etkisiyle artan özgüven hareketlerinize de yansıyor...

    41

    Oğlak Burcunun Kadını: Oldukça şehvetli. Ancak mahremiyeti önemli. Olur olmaz ilişkilere girmiyor.

    42

    Kova Burcunun Erkeği: Baştan çıkarmak, kadının peşinden koşmak Kova erkeğine oldukça ters. Seksi doğal bir ihtiyaç gibi görmekte. Yani ihtiyaç duyarsam yaparım modunda. Sürprizler çok hoşuna gidiyor.

    43

    Kova Burcun Kadını: Mesafe koymasını bilen bir kadın. Eleştirilmekten hiç mi hiç hoşlanmıyor. Canı isterse seks yapıyor istemezse kesinlikle onu ikna etmeniz mümkün değil.

    44

    Balık Burcunun Erkeği: Fantezileri son derece önemli. Ayak fetişisti olarak biliniyor. Güzel bir ayak görmesin, bu onu oldukça tahrik ediyor. Bu erkek oldukça romantik. Aşık olduğunda sınırsız bir seksi benimsiyor.

    45

    Balık Burcunun Kadını: Sezgiler ön plandadır. Kendisi belki bu kadar hassas yapıda olduğu için beğendiği erkek tipleri güçlü, kuvvetli, iri yapılı; onları koruyup kollayacak tarzda kişilerdir. Ona bu güveni verdiğiniz ve ona karşı tatlı dilli olduğunuz takdirde sizi seve seve kabul edecektir. Cinsel hayatı da hayal dünyası gibi renkli olan bu kadını tatmin etmek için romantik yatak oyunlarına başvurabilirsiniz.

    Şurada Paylaş!

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ