Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Televizyon Bir Zamanlar Çukurova Saniye öldü mü? Bir Zamanlar Çukurova'da Saniye'yi canlandıran Selin Yeninci diziden ayrıldı mı?
    1

    Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanında Saniye ve Gülten'e araba çarptığı görülüyor. Fragmanın ardından dizinin izleyicileri Bir Zamanlar Çukurova Saniye diziden ayrılacak mı? Sorusuna yanıt arıyorlar. Peki, Bir Zamanlar Çukurova Saniye ölecek mi?

    2

    BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA SANİYE ÖLDÜ MÜ, DİZİDEN AYRILDI MI?

    Geçtiğimiz haftalarda Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Saniye karakterini oynayan Selin Yeninci'nin diziden ayrılmak istediği iddiası sosyal medyanın gündemindeydi.

    Bu akşam ekranlara gelecek Bir Zamanlar Çukurova 120. bölüm fragmanında Gülten ve Saniye'nin arabanın tekerleğini değiştirmeye çalışırken hızla gelen bir arabanın onlara çarpması sonucunda yere düştükleri ve baygın durumda oldukları görünüyor.

    Gülten ve Saniye'nin ölüp ölmeyeceği bu akşam yayınlanacak bölümde belli olacak.

    4

    SELİN YENİNCİ KİMDİR, NERELİ VE KAÇ YAŞINDA?

    Selin Yeninci, 16 Ocak 1988 tarihinde doğmuştur.Selin Yeninci, Türk tiyatro ve dizi oyuncusudur. Lise yıllarında tiyatro bölümü başkanı olan Selin'in daha o zamandan iyi bir tiyatrocu ve oyuncu olacağı belliydi. 1988 doğumlu olan genç aktris Selin Yeninci İzmir Atatürk Lisesi'nden 2006 yılında mezun oldu. 2011'de Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü'nü bitirdi. Başarılı bir öğrencilik geçiren Selin, bölümünden mezun olduğu gibi Haluk Bilginer ile Oyun Atölyesi'nde Macbeth, Don Juan'ın Gecesi gibi profesyonel oyunlarla kariyerine başarılı bir giriş yaptı. Selin Yeninci şimdilerde Bir Zamanlar Çukurova dizisinde rol almaktadır.

    Haberi Hazırlayan: Aslıhan Bayram
    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ