Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Gündem Politika MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural, dün hayatını kaybeden eşi Tuba Vural'ın ardından gözyaşı döktü.

    MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural, dün hayatını kaybeden eşi Tuba Vural'ın ardından gözyaşı döktü.

    Vural'ın eşi Tuba Vural için Kocatepe Camii'nde ikindi namazının ardından cenaze namazı kılındı. Cenaze namazına Meclis Başkanı Cemil Çiçek, Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Enerji Bakanı Taner Yıldız, Ulaştırma Bakanı Lütfi Elvan, Gümrük ve Ticaret Bakanı Nurettin Canikli, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, CHP Grup Başkanvekilleri Akif Hamzaçebi, Engin Altay ile Levent Gök, AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal ile çok sayıda vatandaş katıldı.

    Vural, cenaze namazı öncesi taziyeleri kabul etti. Zaman zaman gözyaşlarına hakim olamayan Oktay Vural, cenaze namazı kılınırken de gözyaşı döktü. Vural, tabut taşınırken de ağladı. Vural, cenaze aracının önüne oğluyla birlikte bindi. Cenaze töreninin ardından Tuba Vural, Gölbaşı'nda toprağa verildi.

    CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'DAN BAŞSAĞLIĞI TELEFONU

    Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, eşi Prof. Dr. TubaVural'ın vefat etmesi nedeniyle MHP Grup BaşkanvekiliOktayVural'ı bugün telefonla arayarak başsağlığı dileğinde bulundu. Cumhurbaşkanlığı kaynaklarından edinilen bilgiye göre Erdoğan, MHP Grup BaşkanvekiliVural'a, eşi TubaVural'ın vefatından duyduğu üzüntüyü belirterek, TubaVural'a rahmet, geride kalan aile bireylerine de sabır ve metanet dileğinde bulundu.

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ