Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
  • Habertürk Android Uygulaması
  • Habertürk iPhone Uygulaması
  • Habertürk Huawei Uygulaması

Henüz beş yaşındayken annesinin ölümüne şahit olan Ali'nin hikayesini anlatan Bu Şehir Arkandan Gelecek, 9. bölümüyle bu akşam ekranlarda olacak. Dizinin yeni bölümünde izleyicileri neler bekliyor? İşte Bu Şehir Arkandan Gelecek son bölüm fragmanı ve özeti...

BU ŞEHİR ARKANDAN GELECEK YENİ BÖLÜM FRAGMANI VE ÖZETİ

Ali'nin, Şahin'den gizlediği sakatlığına rağmen eleme maçını galip bitirmiş, turnuvaya katılmaya hak kazanmıştır. Ali ve Aslı'nın birlikte olduğunu düşünen Derin ise hamileliğini Ali'ye söylememeye karar verir. Yiğit'in gerçek yüzüyle tanışan Tekin, Yiğit'in karşı hamlesiyle köşeye sıkışır. 

Eşyalarını almak için eve gelen Derin, Aslı'dan hesap sorar, arkadaşlıkları onarılmayacak bir yara alır. Şahin ve Nesrin nihayet yemeğe çıkarlar. Tedirgin başlayan gece birbirlerine küçük adımlar atmalarını sağlar. Aslı, Nesrin'den öğrendiği bilgiyle yıkılır.

Annesi Ebru'nun devreye girmesiyle işler karışır. Ali turnuvanın ilk maçına çıkmaya hazırlanırken, Derin annesinin zoruyla geri dönülmez bir karar almanın eşiğindedir.

GEÇEN HAFTAKİ BÖLÜMDE NELER YAŞANMIŞTI?

Mafyanın elinden kurtulan Ali ve Derin şimdi büyük bir yol ayrımındadır. Derin ya Ali'ye inanıp babasını silecek, ya da Ali'yi kaybedip eski hayatına dönecektir.

Şahin'in salonuna yeni bir boks turnuvası haberi gelir. Ali, büyük ödülü alıp borçtan kurtulmak için bunu bir fırsat olarak görür. Ancak Şahin henüz Ali'nin hazır olmadığını düşünmektedir. Ali babasına bunun aksini ispatlamak için var gücüyle çalışır. Şahin ve Ali'nin boksla ilgili girdiği iddia, gizli hayranından güller alan Nesrin'i de yakından ilgilendirmektedir.

Aslı, Ali'nin hayatında daha fazla yer almak istediğinin sinyallerini verir. Bu durum Derin'i huzursuz eder. Eleme maçı öncesi yaşananlar Ali'nin maça çıkmasını imkansız kılacak niteliktedir. Ali her şeye rağmen ringe çıkmaya kararlıdır.

Derin hiç hazır olmadığı gerçekle yüz yüze gelince O da soluğu maçın yapılacağı salonda alır. Orada karşılaştığı sürprizle yıkıma uğrayan Derin, yeni kararlar almak zorundadır.