Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Spor Futbol Süper Lig Galatasaray Galatasaray'da Cengiz Özyalçın gözyaşlarını tutamadı - Galatasaray Haberleri

    Gaziantepspor yenilgisinin ardından yayıncı kuruluşun sorularını yanıtlayan Galatasaray İkinci Başkanı Cengiz Özyalçın gözyaşlarını tutamadı.

    "Gözlerinizde yaş görüyoruz, ağladınız mı?" sorusuna "Evet. Her Galatasaraylı üzgündür. Üzülmemek elde değil." diye yanıt veren Özyalçın'ın açıklamaları şu şekildeydi:

    TARAFTARIMIZA SİTEM ETMEK İSTEMEM

    "Galatasaray önce mali başarıyı düzeltecek. Bundan sonra sportif başarıyı düşüneceğiz. Tarafarımıza sitem etmek istemem. Taraftarımız doymuş. Takımını hep şampiyon görmek istiyor ve haklılar. Ama kulübün içinde bulunduğu koşulların ve özellikle sporcularımızın uzun ve yorucu demorelize olmuş maça çıkışlarını düşünmeden bazı söylemlerde bulunuyorlar."

    YÖNETİM İSTİFA EDECEK Mİ?

    "Galatasaray'ın bir tüzüğü vardır. Buna göre istifa istenebilir. Başkanıma ve yönetim kurulundaki arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Zor koşullarda görev yapıyoruz."

    BUGÜN ÖZEL BİR GÜNDÜ

    "Umutsuz yaşanmaz. İnsanın bir hedefi olur. Galatasaray'da hedef başarıdır. Bugün özel bir gündü, uzun bir seyahattan moralsiz döndü. Takımda Sneijder yoktu, Podolski yoktu. Zaten Burak yok. Sinan yoktu, uzun süredir Hamit yok. Ama bunlara sığınıp olayları saptırmak istemeyiz."

    GENEL KURUL'DA SEÇİM KARARI ALINIR MI?

    "Genel Kurul'un alacağı her karara saygı duyarız. Seçim kararı çıkarsa buna karşı çıkmayız. Mart ayının ikinci yarısında Mali Genel Kurul'da birlikte olacağız. Hep birlikte göreceğiz."

    MUSTAFA DENİZLİ İSTİFA EDECEK Mİ?

    "Galatasaray Başkanı, çeşitli dönemlerde Galatasaray yönetim kurulundaki isimlerin duygusallığını anlatmıştır. Saygı duyuyorum... Bu kadar söyleyeyim"

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ