Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Aydın Üniversitesi öğrencisi dizi oyuncusu Gülay Bursalı, erkek arkadaşı E.Ö ile birlikte bir mekanda eğlendikten sonra iddiaya göre erkek arkadaşı E.Ö emlakçı arkadaşını arayarak günlük ev kiralamak istedi. Erkek arkadaşı E.Ö'nün emlakçı arkadaşlarının cinsel saldırısına uğrayan Gülay, 10'uncu kattan kendini boşluğa bıraktı.

GÜLAY BURSALI KİMDİR?

İstanbul'un Başakşehir semtinde ikamet eden 20 yaşındaki Gülay Bursalı, günlük kiralanan bir dairede dün sabaha karşı 04.00 sıralarında olaylar şöyle gelişti:Aydın Üniversitesi öğrencisi dizi oyuncusu Gülay Bursalı, pazar gecesi erkek arkadaşı E.Ö. ile birlikte Avcılar’daki bir mekânda eğlendi.

İddiaya göre ilerleyen saatlerde E.Ö., emlakçı arkadaşı C.İ.’yi arayarak günlük ev kiralamak istediğini söyledi. C.İ. de Başakşehir’deki daireyi kiraladı. Ardından beraberinde bir arkadaşıyla birlikte sevgililerini alıp kiralanan eve götürdü. Gülay’ın erkek arkadaşını dövüp cep telefonunu aldı. Ardından ilk olarak C.İ., genç kadını zorla bir odaya soktu. Daha sonra kimliği belirsiz arkadaşı da odaya girdi. Bir süre sonra çıplak halde pencereye çıkan genç kadın, “Yaklaşmayın atlarım” diye bağırdı. Saldırganlar durmadı, kendini pencereden boşluğa bırakan Gülay(20) olay yerinde hayatını kaybetti.

GÜLAY BURSALI HANGİ DİZİDE OYNADI?

Üniversite öğrencisi Gülay Bursalı, birçok dizide figüran olarak rol aldı. Son olarak Güneşin Kızları ve Poyraz Karayel adlı dizide hemşire rolünde oynayan Gülay, emlakçı’nın cinsel saldırısıyla karşı karşıya kalınca 10’ncu kattan atlayarak yaşamına son verdi.