U14 maçında skandal görüntüler! 13 yaşındaki futbolculara saldırdılar!
Güngören'de Haznedar İdman Ocağı ile Zeytinburnu Yeşiltepe Spor arasında oynanan U14 A Ligi final maçı sonunda taraftarlar sahaya indi. Yaşanan olayda 13 yaşındaki futbolcular ve teknik direktör darp edildi.
![](https://im.haberturk.com/2024/01/12/3653060_4f90b6270456c4a1fa86d2eabdbeef97_640x640.jpg)
U14 A Ligi final müsabakasında 10 Ocak Çarşamba günü saat 10.30'da Haznedar İdman Ocağı ve Zeytinburnu Yeşiltepe Spor Güngören'de karşı karşıya geldi.
![](https://im.haberturk.com/2024/01/12/3653060_a623ec57952e8fdeb0e5b201c0f75db6_640x640.jpg)
Müsabakanın son dakikalarına doğru Yeşiltepe oyuncusuna yapılan faule tepki gösteren Haznedar yöneticileri ile rakip yöneticiler arasında tartışma çıktı.
![](https://im.haberturk.com/2024/01/12/3653060_8b62f2dd86851fbb495e0e9646880fce_640x640.jpg)
Haznedar, mücadeleyi 4-1 kazanırken, bitiş düdüğünün ardından onlarca taraftar sahaya indi.
![](https://im.haberturk.com/2024/01/12/3653060_23700348368a570d4f247e26142d6c28_640x640.jpg)
Taraftarlar, 13-14 yaşındaki futbolcuların üzerine doğru koşarken, Yeşiltepe Teknik Direktörü Adil Demirbağ'ı da darbetti.
![](https://im.haberturk.com/2024/01/12/3653060_5007b0c2183c7e0063c6b7fab751e03c_640x640.jpg)
Bilinç kaybı yaşayan Demirbağ, ambulansla hastaneye sevk edildi.
![](https://im.haberturk.com/2024/01/12/3653060_d12383de0c91e2b6f3017610f621850a_640x640.jpg)
Zeytinburnu Yeşiltepe Spor yöneticileri, olaylardan ötürü Haznedar İdman Ocağı'ndan şikayetçi olacaklarını söyledi.