Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Yeni sezon öncesi ikinci etap çalışmalarını Hollanda'da sürdüren takımın kampıyla ilgili kulüpten yapılan yazılı açıklamada görüşlerine yer verilen defans oyuncusu Kerim, yorucu bir kamp dönemi geçirdiklerini belirtti.

Şartların çok iyi olduğunu dile getiren Kerim, "Özlenen Kardemir Karabükspor'u izletmek, yeniden eski günlere dönmek için yoğun çaba sarf ediyoruz. Yeni gelen arkadaşlarımızla uyum sorununu çabuk atlatıyoruz. İyi bir ekip olacağız. Geri kalan günleri burada çok iyi geçirip lige en iyi şekilde dönmeyi düşünüyoruz." şeklinde ifadeler kullandı.

Süper Lig'in ilk haftalarında elde edilecek puanların önemli olduğunu vurgulayan Kerim'in değerlendirmesi şöyle:

"İlk haftalarda alacağımız puan veya puanlar bizi üst sıralara götürecektir, diğer takımlara göre bir adım daha önde tutacaktır. Biz burada en iyi şekilde hazırlanıp ilk haftalarda oynayacağımız büyük maçları avantaja döndürmek için elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Taraftarın bu sene rolü bizim için çok önemli. Onların desteğini arkamızda hissetmek istiyoruz. Onların desteğiyle Karabük şehrine layık bir Kardemir Karabükspor izlettirmek istiyoruz. Taraftarlarımızla güzel, keyifli bir sezon geçireceğimizi umuyorum."

Açıklamada görüşleri yer alan orta saha oyuncusu Vladimir Rodic ise sabırsızlıkla ligin başlamasını beklediklerini belirterek, "Üç maçlık cezamız var, o haftaları atlattıktan sonra taraftarlarımızı stadyumda görmek istiyoruz." ifadesini kullandı.