Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Spor Futbol Süper Lig Trabzonspor Trabzon yerel basınından Galatasaray maçı tepkileri - Trabzonspor Haberleri
    1

    Trabzon yerel basını, Trabzonspor'un Spor Toto Süper Lig'de Galatasaray'a 2-1 yenildiği karşılaşmada hakem Deniz Ateş Bitnel'in yönetimine tepki gösterdi.

    2

    Yerel gazeteler, ağırlıklı olarak siyah zemin kullandıkları sayfalarla müsabakayı okuyucularına duyurdular. Gazetelerin yazı ve başlıklarında çok ağır ifadeler kullandığı da dikkati çekti.

    3

    İlkhaber Gazetesi, "Ölüm ilanı. Türk futbolu dün gece Türk Telekom Arena'da katledildi. Başımız sağolsun.. Yüz karası. Hakem Ddeniz Ateş Bitnel futbol tarihine geçecek bir utanç gecesine imza attı" diyerek hakeme tepki gösterdi.

    4

    Günebakış Gazetesi, "Allah adaletinizin belasını versin" başlığının altında, "Adaletsiz Federasyon'un adaletsiz hakemleri Trabzonspor'u biçmeye devam ediyor. Türk futbolunun utanç gecesi! Trabzon'un ocağına ateş düşürdüler" ifadelerine yer verdi.

    5

    Karadeniz Gazetesi, "Kara vicdana kırmızı kart. Hakem Deniz Ateş Bitnel'e kırmızı kart göstererek tüm Trabzon ve Anadolu'nun duygularına tercüman olan Salih Dursun'u alkışlıyoruz. Bu kırmızı kart sadece Bitnel'e değil, sezon boyunca Trabzonspor'un hakkını gasp eden Cüneyt Çakır'a, Süleyman Abay'a, Alper Ulusoy'a, Çağatay Şahan'a, Ali Palabıyık'a ve bunları bizim başımıza musallat edenlere" yorumunu yaptı.

    6

    Taka Gazetesi, "TFF'ye de MHK'ye de hakeme de kırmızı! Futbolumuzun utanç gecesi. Trabzonspor'un Galatasaray maçını katleden ve 4 futbolcumuza kalleşçe kırmızı kart gösteren Deniz Ateş Bitnel, futbol tarihine kara leke bıraktı. Salih Dursun'dan hakeme: Çık dışarı, senin bu sahalarda yerin yok. Defol git! Deniz Ateş Bitnel dün akşam derbiyi katletti" ifadelerini kullandı.

    7

    Kuzey Ekspres Gazetesi, hakeme Galatasaray forması giydirdiği sayfasında, "Bitnel eliyle katliam! Hiç bu kadar alenen olmamıştı. Dün akşam Trabzonspor adeta katledildi. Rezalet yaşandı, futbolun baronları Galatasaray'ı korumak için Trabzonspor'u resmen kurban etti. Bu tiyatro herkesin vicdanını yaraladı" ifadeleriyle tepkisini dile getirdi.

    8

    Son Nokta Gazetesi ise, "Kirli düzene dur kartı" başlığının altında, "Türk futbolunun utanç gecesinde devrim gibi protesto. TFF'si, MHK'si.. Düşün artık yakamızdan.. Çekin gidin. Bir rezil hakem daha çıktı, Türk futbolunun ne kadar kirli olduğunu bir kez daha belgeledi. Salih Dursun, tarihi protestosuyla bu kirli düzene dur diyerek milyonların sesi, Anadolu'nun da kahramanı oldu. Türk futbolu İstanbul'da dünyaya rezil oldu" sözlerine yer verdi.

    9
    10
    11
    12